Nowy numer 49/2020 Archiwum

Wspomnienie na jubileusz

Zostały jeszcze dwa dni na udział w konkursie "Gościa Opolskiego". 22 marca minie 25 lat od dnia, w którym po raz pierwszy ukazała się opolska edycja "Gościa Niedzielnego".

To dla nas będzie ważny moment - ćwierć wieku istnienia i pracy. Mamy nadzieję, że również dla Was, Czytelników „Gościa Opolskiego” - wydania papierowego czy internetowego - nie jest to bez znaczenia, że w „Gościu Niedzielnym” są strony poświęcone diecezji opolskiej.

Dlatego zapraszamy do podzielenia się z nami oraz innymi Czytelnikami swoimi wspomnieniami i myślami związanymi z „Gościem Opolskim”.

Prosimy, napiszcie, czym dla Was jest lektura opolskich stron GN. Może macie do opowiedzenia ciekawe zdarzenie, anegdotę, historię, przeżycie związane z tekstem, który ukazał się na naszych łamach, albo np. ze spotkaniem z dziennikarzem lub z bohaterem tekstu? Opiszcie to.

Może to być wspomnienie poważne, a może być niepoważne, smutne albo wesołe, nostalgiczne czy dodające otuchy na przyszłość. Treść i rodzaj tekstu są absolutnie dowolne. Nie wyznaczamy żadnych granic Waszej pomysłowości. Liczy się… serce.

Najlepsze wspomnienia nagrodzimy i opublikujemy w specjalnym, jubileuszowym wydaniu „Gościa Opolskiego” w wersji papierowej. Wybór pozostałych także nagrodzimy i zaprezentujemy w naszym serwisie internetowym. Wśród nagród: albumy, książki, firmowe pendrivy, zestawy piśmiennicze, kubki firmowe itp.

Wspomnienia można przesyłać do 1 marca e-mailem - pod adres: opole@gosc.pl lub pocztą tradycyjną: 45-011 Opole, ul. Koraszewskiego 7-9 (mogą być rękopisy).

Każdy list czy e-mail od Was nas ucieszy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama