Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Kuźnia... dla młodych

W Duszpasterstwie Akademickim "Resurrexit" rusza nowy cykl spotkań. Na początek okazja, by skonfrontować z rzeczywistością własne wyobrażenia o życiu młodych rodziców.

Nowy cykl spotkań reklamowany jest pod nazwą. „Kuźnia życia”. W tej kuźni młodzi ludzie mają przede wszystkim z pomocą ognia i wody łaski Ducha Świętego wykuwać samych siebie.

Wspólnie z zaproszonymi gośćmi będą szukać narzędzi i wzorców, które pomogą im ukształtować siebie na dojrzałych, odpowiedzialnych, pięknych i dobrych ludzi, aktywnie budujących dobre związki i żyjących pełnią życia.

– Będziemy poszukiwać odpowiedzi na nurtujące nas i naszych rówieśników pytania dotyczące pracy nad sobą, budowania relacji z innymi, gospodarowania swoim czasem i środkami materialnymi, funkcjonowania młodego chrześcijanina we współczesnym świecie – zapewniają pomysłodawcy „Kuźni życia”

Gościem pierwszego spotkania pt. „Rodzina? To nie musi boleć”, które odbędzie się w poniedziałek 13 lutego, będzie dr Emilia Lichtenberg-Kokoszka. Opowie, jak inwestować w szczęśliwą rodzinę, przybliży kwestie macierzyństwa i ojcostwa, oraz zarysuje zmiany, jakie w życiu rodziców zachodzą w momencie poczęcia dziecka.

Rozpoczęcie spotkania o 20.00 w salach duszpasterstwa (Opole, ul. Drzymały 1c, pod kościołem seminaryjnym).

Organizatorzy zapewniają, że choć spotkanie odbędzie się w wigilię dnia św. Walentego, kierowane jest nie tylko do zakochanych.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma