Nowy numer 25/2018 Archiwum

Konkurs dla naszych Czytelników!

Do wygrania podwójna wejściówka na finałowy koncert Warsztatów Gospel w Filharmonii Opolskiej.

W przyszły weekend (25 i 26 lutego) w Filharmonii Opolskiej zorganizowane zostaną Warsztaty Gospel z zespołem TGD, które poprowadzą Piotr Nazaruk i Kamila Pałasz. Będą też warsztaty Gospel Kids dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które poprowadzi Martyna Budnik-Sołowianiuk.

Finałem weekendowego szlifowania śpiewu będzie koncert na scenie Filharmonii Opolskiej, który w niedzielę 26 lutego rozpocznie się o 18.00. Wraz z zespołem TGD wystąpią chóry Warsztatów Gospel oraz Gospel Kids.

Lista uczestników obu warsztatów jest już zamknięta, a na koncert finałowy zostały wyprzedane wszystkie bilety.

Ale jeszcze nic straconego! Filharmonia Opolska przygotowała dla naszych Czytelników jedną podwójną wejściówkę na finałowy koncert.

Trafi ona w ręce jednej z osób, które na adres: opole@gosc.pl prześlą rozwinięcie skrótu "TGD", czyli napiszą, jak brzmi pełna nazwa zespołu, który w Opolu poprowadzi Warsztaty Gospel.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku 21 lutego, do godz. 23.59.

Prosimy w treści e-maila poddać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma