GN 28/2018 Archiwum

Camino na ekranie

W najbliższy weekend w Kinie Meduza w Opolu będą dodatkowe pokazy filmu „Ślady stóp”, wciągającego widzów w duchową przygodę.

Hiszpański film „Ślady stóp” w reżyserii Juana Manuela Cotelo to świadectwo 11 pielgrzymów, którzy wspólnie pokonują ponad 900 kilometrów do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela. Przemierzają malowniczą i niezwykle wymagającą Drogę Północną od granicy z Francją aż po katedrę św. Jakuba. Każdy z nich przechodzi na szlaku proces przemiany duchowej i dzieli się swoim doświadczeniem z widzami, którzy oglądając film, sami stają się pielgrzymami.

„Ślady stóp” pokazywane były w Kinie Meduza w Opolu już dwukrotnie, ale w związku z ogromnym zainteresowaniem filmem podjęto decyzję o dodatkowych seansach. Odbędą się w piątek 24 lutego o 17.00, w sobotę 25 lutego o 18.00 oraz w niedzielę 26 lutego o 18.00.

Możliwe są też pokazy dla grup. Informacje i szczegóły można uzyskać bezpośrednio w kinie.

Kameralne Kino Meduza, prowadzone przez Stowarzyszenie Opolskie Lamy, mieści się w Opolu przy ul. Oleskiej 45. Cena biletu to 10 zł. Na sali kinowej jest 47 miejsc.

Strona Kina Meduza – wejdź

Oficjalny zwiastun filmu:

Ślady Stóp | Oficjalny Zwiastun PL | FHD
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma