Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Migawki z oazy

Przyślij nam swoje zdjęcia i wspomnienia z rekolekcji Ruchu Światło-Życie! Stwórzmy oazową galerię w 30. rocznicę śmierci ks. Blachnickiego.

Takie i podobne zdjęcia zapewne są cenną pamiątką w niejednym albumie   Takie i podobne zdjęcia zapewne są cenną pamiątką w niejednym albumie ks. Wojciech Parfianowicz Z okazji 30. rocznicy śmierci ks. Franciszka Blachnickiego (zm. 27 lutego 1987 r.) chcemy pokazać, jak wiele osób w Polsce, a także na świecie zetknęło się z Ruchem Światło-Życie.

Jeździłaś/jeździłeś na rekolekcje Ruchu Światło-Życie? Zawdzięczasz coś ks. Blachnickiemu? Czekamy na Twoje zdjęcia i wspomnienia!

Odszukaj zdjęcia z rekolekcji, dopisz rok, miejscowość, stopień i nazwisko moderatora. Może bardziej niż obraz w pamięć zapadła Ci ciekawa historia lub masz szczególne wspomnienia z oazy? Znajdź wolną chwilę, np. w czasie weekendu, i spisz je choćby krótko.

Przyślij je nam na adres: opole@gosc.pl. Zbierzemy je i uporządkujemy w wyjątkowej galerii z okazji 30. rocznicy śmierci ks. Franciszka Blachnickiego.

Liczymy na Twoją pomoc! Stwórzmy razem zbiór wspomnień z oazy, który z pewnością ucieszyłby założyciela Ruchu Światło-Życie.

A potem zerknij, czy nie ma Cię na innych zdjęciach - tworzenie tej wyjątkowej galerii zainicjował "Gość Katowicki", a podchwyciły inne oddziały. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma