Nowy numer 42/2019 Archiwum

Czas na… Ładowarkę!

Spotkanie pod taką nazwą przygotowuje Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.

Ładowarka odbędzie się od 17 do 19 marca w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Spotkanie rozpocznie się w piątek o 17.00, a zakończy w niedzielę ok. 15.00.

- Tym razem będzie to spotkanie specjalnie dla gimnazjalistów. Wszystkie spotkania, które dotąd organizowaliśmy, adresowaliśmy do młodzieży nieco starszej. Tym razem zapraszamy uczniów z I, II i III klasy gimnazjum - wyjaśnia Marcin Przybyła z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.

Na Ładowarkę zaproszeni są młodzi gimnazjaliści, którzy przygotowują się do bierzmowania, ale też ci, którzy z różnych powodów przygotowania wciąż nie rozpoczęli.

Informacje o tym, co będzie się działo na Górze św. Anny, a także formularz zapisów znajdują się na stronie Centrum Duszpasterstwa Młodzieży diecezji opolskiej - TUTAJ

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL