Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pomaszerują dla papieża

Już 1 kwietnia z Głubczyc wyruszy kolejny Marsz Pamięci Jana Pawła II.

Pomaszerują dla papieża   W ten sposób wierni upamiętniają Jana Pawła II Plakat organizatora Hasłem 12. już pieszej pielgrzymki, odbywającej się w rocznicę śmierci papieża Polaka jest „Totus Tuus Maryjo”.

Organizatorzy: Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Pietrowicach Głubczyckich i parafia w Braciszowie przy współpracy z parafiami w Gołuszowicach, Równym i Opawicach serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału.

Start w sobotę, 1 kwietnia o 8:50 z placu Jana Pawła II w Głubczycach.

Trasa pielgrzymki rozpoczyna się w Głubczycach i wiedzie przez: Gołuszowice, Równe, Dobieszów, Radynia, Mokre-Kolonia, Pietrowice.

Zakończenie pielgrzymki o 16:00 w kościele w Pietrowicach nabożeństwem z ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II. (Powrót autobusami)

Współorganizatorami XII Marszu Pamięci jest Gmina Głubczyce oraz Powiat Głubczycki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL