Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zaśpiewają i zagrają dla Marcinka

W najbliższą sobotę X Koncert Charytatywny "Dwójka Dzieciom".

W sobotę 1 kwietnia w Filharmonii Opolskiej odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II w Opolu przy ul. Pułaskiego 3 w Opolu.

ZSO nr II organizuje koncert charytatywny pod hasłem „Dwójka Dzieciom” już po raz dziesiąty, a w tym roku motywem przewodnim koncertu będzie historia Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu. Młodzież z „dwójki” zaśpiewa i zagra m.in. utwory Ewy Bem, Stana Borysa, Maryli Rodowicz, Bajmu.

- Podczas koncertu odbędzie licytacja dzieł plastycznych podarowanych nam od artystów z różnych miast Polski. Dochód będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację malutkiego chłopczyka Marcinka B. Dziecko urodziło się z wieloma wadami i czeka je kilka operacji oraz długotrwała rehabilitacja. Od urodzenia przebywa w szpitalach - informuje Grażyna Świtek z ZSO nr II.

Bilety wstępu na koncert można nabywać w sekretariacie ZSO nr II w Opolu (ul. Pułaskiego 3).

„Gość Opolski” jest patronem medialnym koncertu.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL