Nowy numer 42/2019 Archiwum

Już można przekazać 1 proc. podatku na katedrę

Biuro Prasowe Diecezji Opolskiej poinformowało, że ustały przyczyny formalno-administracyjne.

"Z radością informujemy, że z dniem 27 marca br. ustały przyczyny formalno-administracyjne i można przekazać 1 proc. podatku na rzecz renowacji katedry w Opolu. Za niedogodności wynikające ze wcześniejszych trudności raz jeszcze serdecznie przepraszamy" - poinformowało w oficjalnym komunikacie Biuro Prasowe Diecezji Opolskiej.

W komunikacie znajdziemy przypomnienie, że Stowarzyszenie Przyjaciół Katedry Opolskiej CRUX, które wspiera renowację opolskiej perły gotyckiej architektury, ma numer KRS 0000248126. A także zapewnienie dla osób, które od stycznia br. roku wskazały w zeznaniu podatkowym wyżej wymieniony numer KRS, że 1 proc. ich podatku także zostanie przekazany na renowację opolskiej katedry.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL