Nowy numer 42/2019 Archiwum

Za drzwiami seminarium

Klerycy opolskiego WMSD zapraszają wszystkich na Dzień Otwartych Drzwi w sobotę 29 kwietnia.

Za drzwiami seminarium   Wspólnota WMSD zaprasza w odwiedziny w ostatnią sobotę kwietni Materiały organizatora "Stańcie do walki!" - takim hasłem zapraszają na tegoroczne spotkanie. A na profilu społecznościowym tłumaczą: - To słowa św. Pawła skierowane do Ciebie - żołnierza Jezusa Chrystusa! (Ef 6,10-20). Czy wiesz, że trwa duchowa walka o Twoje serce? Na śmierć i życie? Czy wiesz, Kto jest twoim Dowódcą? A kto Twoim największym wrogiem? Zwycięstwo jest w zasięgu ręki! Przyjedź na Dzień Otwartych Drzwi i... Stań do walki!

Dzień Otwartych Drzwi w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Opolu odbędzie się w sobotę 29 kwietnia.

W tym dniu można będzie zobaczyć, jak i gdzie do kapłaństwa przygotowują się duszpasterze naszej diecezji, zajrzeć w miejsca zwykle niedostępne dla osób z zewnątrz, zwiedzić kaplicę, kleryckie pokoje, jadalnię czy siłownię. A przede wszystkim spotkać się i porozmawiać z tymi, którzy usłyszeli głos powołania i postanowili odpowiedzieć Bogu „tak”.

Rozpoczęcie o 9.00. Najpierw klerycy oprowadzą gości po seminarium, zaś o 11.00 rozpocznie się Msza św. Po niej, do 14.30, będzie czas na radosne spotkanie przy muzyce seminaryjnego zespołu „Na Twoje Słowo”. Dzień Otwartych Drzwi zakończy się nabożeństwem w kościele seminaryjnym (o 14.30).

Grupy, które chcą uczestniczyć w dniu otwartym, mogą się już zarejestrować na stronie seminarium.opole.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL