Nowy numer 42/2019 Archiwum

Podpalić świat

O duchowości dominikańskiej będzie mówił o. Łukasz Filc OP.

W Opolu dzięki inicjatywie świeckich dominikanów w marcu br. przy parafii Matki Bożej Bolesnej i św. Wojciecha wystartowała Dominikańska Szkoła Wiary.

Najbliższy, trzeci wykład odbędzie się w sobotę 13 maja. Gościem będzie o. Łukasz Filc OP - duszpasterz akademicki i subprzeor klasztoru w Rzeszowie, prowincjalny promotor duszpasterstw studentów, pasjonat liturgii i duchowości chrześcijańskiego Wschodu. O. Filc podejmie temat: "Podpalić świat - o duchowości dominikańskiej słów kilka".

Tym razem wykład nie będzie głoszony w kościele "na Górce", ale w Auli Błękitnej w pobliskim gmachu Uniwersytetu Opolskiego (pl. Kopernika 11). Rozpoczęcie o 10.00. Wstęp wolny.

Po wykładzie nie będzie Mszy św.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL