Nowy numer 41/2019 Archiwum

Miłość - bliskość - obecność

Pod takim hasłem odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży na Górze św. Anny.

„Ławka”, bo właśnie tak nazwane zostało weekendowe spotkanie, odbędzie się od 26 do 28 maja w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Młodych od 3. klasy gimnazjum wzwyż zaprasza Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Opolskiej.

- Na pewno pamiętacie słowa papieża Franciszka podczas ŚDM w Krakowie, kiedy mówił o wygodnej kanapie, na której można spędzić życie. Ławka nie jest kanapą. Na ławce siada się, będąc w drodze. Ławka to przystanek - podkreślają organizatorzy.

Temat spotkania „Miłość - bliskość - obecność” nawiązuje do zadania, jakie młodzież otrzymała od biskupa opolskiego na Górze św. Anny podczas Dni w Diecezjach w 2016 roku.

Rozpoczęcie „Ławki” w piątek o 17.00, zakończenie w niedzielę ok. 15.00.

Liczba miejsc ograniczona, a zapisy już trwają na stronie botafe.pl.

Koszt uczestnictwa wynosi 105 zł.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL