Nowy numer 42/2019 Archiwum

Quiz o świętym papieżu

Uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych w Ciasnej, Sierakowie i Zborowskim.

II Gminny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciasnej. Quiz przygotowali Sylwia Ledwoń-Galuska i Koło Misyjne w Ciasnej.

Na pytania odpowiadali uczniowie szkół podstawowych w Ciasnej, Sierakowie i Zborowskim. Każdą z placówek reprezentowało troje zawodników.

- Pytania nie należały do łatwych, ale wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani. Świadczą o tym dwie dogrywki, które pozwoliły wyłonić zwycięzców - opowiada o. Jerzy Wilk, kamilianin, który prowadzi Koło Misyjne w Ciasnej.

Laureatką konkursu została Aleksandra Parkitna z Sierakowa Śląskiego. II miejsce zajęła Dominika Jeziorska ze szkoły ze Zborowskiego, a III - Paulina Respondek z podstawówki w Ciasnej.

Na zwycięzców czekały nagrody, a na wszystkich upominki. Wręczyła je dyrektor Barbara Kaczmarek.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL