Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pocztówka z Kenii

Opolska studentka - wolontariuszka misyjna zachęca do udziału w akcji pomocy kenijskim dzieciom.

Monika Jamer - studentka Politechniki Opolskiej i ubiegłoroczna laureatka „Żaru Serca” - razem z Martą Misiołek, koleżanką z ruchu Świeckich Misjonarzy Kombonianów, przygotowują się do wyjazdu na misje do Kenii.

Monika była tam już w ubiegłym roku, na terenie misji Amakuriat, w której pracują misjonarze kombonianie. Poznała i zaprzyjaźniła się z wieloma mieszkańcami wiosek z tej misji. Przejęła się losem dzieci i młodzieży. Nie ustaje w wysiłkach organizowania pomocy dla nich.

Najnowsza inicjatywa to „Pocztówka z Kenii”. Wystarczy wpłacić ofiarę (min. 10 zł) na misje kombonianów w Kenii, a w zamian z Kenii przyjdzie pocztą pod adres ofiarodawcy ręcznie wykonana przez kenijskie dzieci pocztówka (dochód będzie przeznaczony na wsparcie dwóch miejsc, w których będą pracowały wolontariuszki).

- "Zamawiając" ręcznie wykonaną przez dzieci kartkę z Kenii, obejmuje się wsparciem miejsca, do których jedziemy - ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci w Lokichar oraz misję Amakuriat. Niech ta cegiełka będzie gestem miłości bliźniego, a kartka stanie się podziękowaniem za to - tłumaczy Monika Jamer.

O szczegółach akcji można przeczytać TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL