Nowy numer 41/2019 Archiwum

Motocykliści zapraszają do Różańca

170 motocyklistów wyruszy wkrótce do Fatimy. Jak dojadą, będzie wspólny Różaniec – w Fatimie i w Polsce.

- W niedzielę 11 czerwca 170 motocykli rusza z Polski do Fatimy. Startują z Wrocławia, a na ich czele ks. Adam Parszywka, salezjanin i motocyklista. Jadą 2500 kilometrów i 17 maja będą w Fatimie. Tam będzie Msza św. , a potem różaniec. No i zrobiliśmy tak, że w południe 17 czerwca, w sobotę, będą odmawiane cztery tajemnice Różańca św. równocześnie w 5 miejcsach: w Fatimie, w Raciborzu-Oborze, w Prudniku Lesie, w Małym Cichym i w Wilkowyjach k. Tychów. Robimy to pod hasłem: „Pomódl się z nami za Polskę, Europę, świat”. Jak pójdzie w jednej chwili różaniec do nieba, do Matki Boskiej Fatimskiej to będzie siła! – zachęca Andrzej Złoczowski, motocyklista z Raciborza, inicjator akcji.

Modlitwa różańcowa w łączności z motocyklistami w Fatimie odbędzie się w naszej diecezji w sanktuarium św. Józefa w Prudniku Lesie oraz w kościółku MB Anielskiej w Raciborzu (dzielnica Obora). Sobota, 17 czerwca, godz. 12.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL