Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zaśpiewać z Kubą Molędą

Jeszcze tylko do 12 czerwca można zapisać się na warsztaty wokalne w Krapkowicach.

Ogólnopolskie Warsztaty Wokalne Uwolnij Głos 2017 odbywają się już po raz szósty. To trzy dni zajęć wypełnione ćwiczeniami w grupach i indywidualnymi poradami, pracą nad emisją głosu, oddechem, dykcją, rytmiką, improwizacją, pracą w zespole oraz nad ruchem scenicznym. To też przygotowanie znanego repertuaru, który będzie prezentowany na końcu, ale też wspólne przebywanie i dzielenie się pasją z innymi, którzy lubią śpiewać.

Udział mogą wziąć zarówno młodzi (preferowany wiek to powyżej 13 lat) jak i dorośli.

W tym roku trenerami zajęć, które będą miały miejsce 27-30. czerwca w Krapkowickim Domu Kultury będą Kuba Molęda, Paweł Tomaszewski, Bartosz Jaśkowski i Żaneta Plotnik.

Atrakcją będzie też wyjazd do Muzeum Polskiej Piosenki i amfiteatru opolskiego.

Warsztaty zakończy koncert finałowy 30 czerwca o godz. 20.00 w Krapkowickim Domu Kultury. Jego gwiazdą będzie Kuba Molęda a towarzyszyć mu będą uczestnicy warsztatów, którzy zaprezentują z nim przygotowane podczas zajęć utwory.

Informacje i karta zgłoszenia:www.kdk.krapkowice.pl/wydarzenia/vi-ogolnopolskie-warsztaty-wokalne-uwolnij-glos, tel. 77 44 186 472, 517 050 288, klubwokalisty@wp.pl.

Ponieważ liczba uczestników jest ograniczona (30-60 osób) decyduje kolejność zgłoszeń (w przypadku progu wieku ostatecznie decyduje organizator).

Bilety na koncert finałowy są już także dostępne w Krapkowickim Domu Kultury.

Patronat medialny nad warsztatami objął Opolski Gość Niedzielny.

Zaśpiewać z Kubą Molędą   Materiały organizatora

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL