Nowy numer 46/2018 Archiwum

Rowerem po Słowo

Na Ekumeniczny Dzień Biblii zaprasza parafia ewangelicka w Pokoju. Opolanie wybierają się tam na dwóch kółkach.

Ekumeniczny Dzień Biblii organizują po raz kolejny Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego oraz parafie Ewangelicko-Augsburskie w Opolu i Pokoju.

Tym razem całodzienne czytanie tekstów biblijnych będzie miało miejsce w sobotę 10 czerwca w Pokoju (kościół parafii Ewangelicko-Augsburskiej - ul. 1-go Maja 12).

W to miejsce o 9.00 z placu przed katedrą opolską wyruszą rowerzyści – klerycy, wykładowcy, rodziny i młodzież katolicka i ewangelicka, i wszyscy chętni, by już na miejscu czytać Biblię.

Spotkanie zakończy o 13.00 nabożeństwo Słowa Bożego oraz piknik ekumeniczny w ogrodach parafialnych (od godz. 14. 00).

Powrót do Opola jest przewidziany ok. godz. 19.

Szczegóły trasy oraz numery kontaktowe do koordynatorów wyprawy na poniższym plakacie. Można się zgłaszać lub przyjść na zbiórkę w dniu wyjazdu.

  Materiały organizatora

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy