Nowy numer 42/2019 Archiwum

Bilety na koncert s. Cristiny w Opolu powędrują do…

Konkurs internetowy rozstrzygnięty. Będzie jeszcze jedna szansa na bilety.

W redakcji „Gościa Opolskiego” wylosowaliśmy dwie osoby, które otrzymają podwójne bilety-cegiełki na koncert s. Cristiny, który odbędzie się na placu przed opolską katedrą w piątek 30 czerwca o godz. 19. Dochód z koncertu będzie przeznaczony na renowację opolskiej katedry. "Gość Opolski" jest patronem medialnym koncertu.

Wśród wielu osób, które nadesłały zgłoszenie, najwięcej szczęścia miały dwie panie: Magdalena Szczepaniak ze Strzelec Opolskich i Małgorzata Matkowska z Kluczborka. Bilety wysłaliśmy pocztą.

Wszystkim uczestnikom konkursu na stronie internetowej dziękujemy za udział.

Będzie jeszcze jedna szansa. Do rozdania będziemy mieli jeszcze trzy podwójne bilety na koncert sławnej włoskiej zakonnicy-piosenkarki. Szczegóły w najbliższym papierowym wydaniu „Gościa Opolskiego” – w niedzielę 25 czerwca.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL