Nowy numer 42/2019 Archiwum

Rok po ŚDM

Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na spotkanie "w stylu ŚDM".

Koncertem s. Cristiny oficjalnie zainaugurowano rocznicę Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji. Na scenie pojawił się ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży, i jedna z uczestniczek ŚDM Kamila Świerc, tegoroczna Miss Opolszczyzny. – ŚDM pomagał nam odkryć wiarę i dostrzec w sobie to, czego na co dzień nie widzimy – mówiła Kamila Świerc, a ks. Łukasz Knieć zachęcał do odnowienia w sobie zapału i radości, jakie rok temu opanowały uczestników ŚDM i przyjmujących ich gospodarzy.

Dlatego duszpasterstwo młodzieży proponuje i zaprasza na wakacyjne spotkanie „Rok po ŚDM”. Odbędzie się w sobotę i niedzielę (15 i 16 lipca) w Opolu-Winowie.

Organizatorzy zapewniają, że będzie to spotkanie „w stylu ŚDM”: „Tak jak na Campus Misericordiae usiedliśmy na trawie i czuwaliśmy od soboty do niedzieli, tak będzie na Rok po ŚDM!”.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o 10.00. W programie konferencje, śpiewanie, modlitwa, posiłki, spotkania z gośćmi. Wieczorem koncert zespołu „niemaGotu”. Potem wieczorne czuwanie i noc pod gołym niebem. Dlatego trzeba pamiętać o śpiworach i karimatach. W niedzielę Msza św. o 10.30 zakończy spotkanie „Rok po ŚDM”.

Zapisy na www.botafe.pl , koszt 25 zł. Generalnie spotkanie adresowane jest do osób w wieku 14-30.

Na wieczorny koncert w sobotę i niedzielą Mszę św. zaproszeni są także starsi uczestnicy.

Rok po ŚDM   Plakat spotkania "Rok po ŚDM" Materiały organizatora

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL