Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zbyt mało chętnych

Spotkanie "Rok po ŚDM" zostało odwołane.

Ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży, wraz z zespołem Centrum Duszpasterstwa Młodzieży poinformował, że spotkanie "Rok po Światowych Dniach Młodzieży”, które 15 i 16 lipca miało odbyć się w Opolu-Winowie, zostaje odwołane.

Powodem jest zbyt mała liczba osób, które zapisały się na spotkanie.

- Jest nam tym bardziej przykro, że tym razem nie możemy powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, co możliwe, żeby młodzieży na tym spotkaniu było jak najwięcej. Tych, którzy w spotkaniu chcieli wziąć udział - przepraszamy. Z tego, co się nie udało, postaramy się wyciągnąć wnioski, a w przyszłość duszpasterstwa młodych nadal patrzymy z nadzieją i myślimy już o kolejnym spotkaniu. Młodzieży i księżom życzymy dobrych wakacji - mówią ks. Łukasz Knieć i Marcin Przybyła.

Pełna treść komunikatu:

Przykra sprawa...
Centrum ŚDM Bota fé

« 1 »

Zobacz także

  • Baja
    12.07.2017 12:05
    Szkoda, że nie zorganizowano spotkania dla tej garstki osób, które chciały wziąć w nim udział.
    doceń 6
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL