Nowy numer 42/2019 Archiwum

Święta Anna, matka wszystkich (7)

Nie mogę być uczciwym wobec Boga, nie będąc uczciwym wobec żyjących obok ludzi.

Jedno jest pewne: Maryja nauczyła się być matką od swojej matki. Za trzy tygodnie będziemy na Górze. Pójdziemy do bazyliki nie po to, by się zabezpieczać. Pójdziemy, by się nawrócić. Pójdziemy nie z ciekawości. Nie można iść do kościoła, a potem dalej kraść, źle mówić, źle myśleć, oczerniać, wykorzystywać innych. Nie mogę być uczciwym wobec Boga, nie będąc uczciwym wobec żyjących obok ludzi.

Pan Jezus i jego Babcia nie chcą, by Góra św. Anny była kryjówką, jaskinią, grotą (może tu ma źródło historia o smoku i świętym Jerzym?). Góra św. Anny to nie jest miejsce dla tych, którzy przewracają oczami, składają ręce, może i się modlą, ale to wszystko nie koresponduje z ich codziennym życiem.

Święta Anno, nauczycielko i matko Maryi, powiedz nam, że za kilka Mszy Świętych, za odmówione Różańce, może za nowennę pompejańską, nie można usprawiedliwić naszego życia!

Niech ta pielgrzymka będzie naszym nawróceniem, a nie tylko mnożeniem modlitw, szczególnie dzisiaj - w oszalałej od nienawiści Polsce.

Idziemy za trzy tygodnie do Domu Łaski. Nie chcemy szukać w Bogu wspólnika, który przymyka oczy na pewne sprawy. Idziemy tacy, jacy jesteśmy, ale chcemy, by dotarła do każdej osoby ta fantastyczna wiadomość: „Bóg mnie kocha!”.

Święta Anna, matka wszystkich (7)   Plakat pielgrzymki Materiały organizatora

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL