Nowy numer 3/2021 Archiwum

Modlitwa z o. Pio

Na rekolekcje do Winowa zaprasza na ten weekend opolska grupa modlitwy.

Temat tegorocznych rekolekcji, odbywających się jak zwykle w kościele Ducha Św. w Winowie, to: Moc modlitwy w ciszy. Wygłosi je ks. Roman Hosz.

Mottem są słowa św. o. Pio do Raffaeliny Cerase „...moc Boża zwycięża wszystko, ale pokorna modlitwa człowieka zwycięża samego Boga, czyni Go niemal uległym i przyjacielem...”

Rozpoczęcie Mszą św. z nauką rekolekcyjną już dziś (25. sierpnia) o 17.00.

Po kolacji, o 20.00 Droga Krzyżowa oraz Apel Jasnogórski prowadzone przez ks. R. Hosza i nocne czuwanie - adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i Msza św. o północy (przewodniczyć jej będzie o. Zenon Obuchowski).

W sobotę, 26 sierpnia śniadanie (o 8.30) a po nim, od 9.30 modlitwy poranne.

O 10.00 Nabożeństwo pokutne: Kroplówka dla duszy - poprowadzi je ks. Roman Hosz, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość przystąpienia do Spowiedzi św.

O 13.00 - obiad, po nim o 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego i nauka rekolekcyjna a po kolejnej przerwie podwieczorkowej, o 18.30 - Msza św. z kolejną nauką rekolekcyjną.

Dzień ten zakończy kolacja (o 20.00), a po niej spotkanie braterskie z zaproszonym gościem.

W niedzielę po śniadaniu (o 8.00) dla uczestników rekolekcji będzie Msza św. z homilią (ks. R. Hosz) o 9.00, a po niej o 10.30 - konferencja panelowa w dolnej części kościoła i rozesłanie.

Ci, którzy nie mogą przyjechać do Winowa na trzy dni, mogą dojeżdżać na rekolekcje (koszt wyżywienia dla chętnych - 95 zł) każdego dnia, bądź choćby na ich część.

Opolska wspólnota modlitwy o. Pio zaprasza wszystkich serdecznie.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama