Nowy numer 42/2019 Archiwum

Msze św. w intencji zaginionego ks. Krzysztofa Grzywocza

W czwartek w kościele seminaryjnym, w sobotę w rodzinnej parafii w Koźlu-Rogach. We wrześniu - w miesiąc po zaginięciu - w katedrze opolskiej.

Jutro, w czwartek 31 sierpnia o godz. 15, w kościele seminaryjnym pw. św. Jadwigi Śl. w Opolu (ul. Drzymały 3) bp Andrzej Czaja będzie przewodniczył Mszy św. w intencji ks. Krzysztofa Grzywocza. Intencją jest powierzenie jego życia Bożej Opatrzności. Mszę św. będą koncelebrować m.in. opolscy biskupi pomocniczy – bp Paweł Stobrawa i bp Rudolf Pierskała.

W sobotę 2 września w rodzinnej parafii ks. Krzysztofa, w Kędzierzynie-Koźlu-Rogach (pw. NMP Królowej Świata) o godz. 18 Mszy św. będzie przewodniczył również bp Andrzej Czaja.

Natomiast w miesiąc po zaginięciu - w niedzielę 17 września - w tej samej intencji będzie odprawiona Msza św. w opolskiej katedrze.

Zapraszamy do modlitwy za zaginionego w Alpach ks. Krzysztofa.

Ks. Krzysztof Grzywocz   Ks. Krzysztof Grzywocz
Stanisław Zajączkowski

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL