Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kolejny koncert na odnowę katedry

W niedzielę 22 października wystąpi Filharmonia Dowcipu Waldemara Malickiego i zespół Frele.

Prace remontowo-renowacyjne przeniosły się do wnętrza opolskiej katedry. Nadal potrzebne są wielkie kwoty na jej odnowę i nadal nie ustają w wysiłkach o ich pozyskanie zarówno parafia katedralna, jak i społecznicy z Kapituły Odnowy Katedry Opolskiej oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Katedry Opolskiej „Crux”.

W niedzielę 22 października w auli seminarium i Wydziału Teologicznego UO (Opole, ul. Drzymały 1) z koncertem charytatywnym na rzecz opolskiej katedry wystąpi „Filharmonia Dowcipu” Waldemara Malickiego oraz zespół „Frele”. Początek koncertu o godz. 18.

25-osobowa orkiestra „Filharmonii Dowcipu” z Waldemarem Malickim nie wymagają szerszej prezentacji, są doskonale znani widzom i słuchaczom. Natomiast zespół „Frele” czyli wokalistki Marcelina Bednarska z Olesna, Marta Skiba z Gorzowa Śląskiego i i Magdalena Janoszka z Tworoga, tworzące od kilku lat zespół „So what” w tym roku zyskały ogromną popularność dzięki nowemu pomysłowi – śląskim coverom światowych przebojów np. „Hello” Adele (wersja śląska „Achim”) czyli „Despacito” (śl. – „Dejta Cicho”)

Bilety-cegiełki w cenie 30, 40, 60 zł nabyć można w portierni Wydziału Teologicznego w Opolu, w kancelarii parafii katedralnej, w kurii diecezjalnej oraz w opolskich parafiach.

Kolejny koncert na odnowę katedry   Plakat zapraszający na koncert materiały organizatora

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL