Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ławka GO!

Zbliża się diecezjalne spotkanie młodzieży na Górze św. Anny. Zapisy już trwają.

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w diecezji opolskiej zaprasza młodzież trzeciej klasy gimnazjum, uczniów szkół średnich i studentów na spotkanie "Ławka GO!", które odbędzie się w ostatni weekend października w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny.

- Chodzi o to, żeby dobrze rozpocząć rok szkolny i akademicki, ale przede wszystkim, żeby się spotkać. I to z Nim! Z Jezusem! To spotkanie prowokuje nas, by iść, iść dalej! - zachęca ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

Ławka GO!   W maju na "Ławce" z młodzieżą spotkał się m.in. bp Andrzej Czaja Anna Kwaśnicka /Foto Gość

Spotkanie rozpocznie się w piątek 27 października o 17.00, a zakończy w niedzielę 29 października o 15.00. - Czekają nas bardzo intensywne trzy dni. Będzie to czas, żeby nabrać sił i entuzjazmu na cały rok. Przed nami ciekawe konferencje, spotkanie na "Ławce" z gośćmi, uwielbienie i czas, by napić się ze sobą kakao - wyjaśnia ks. Łykasz Knieć.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie Centrum Duszpasterstwa Młodzieży TUTAJ

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL