Nowy numer 41/2019 Archiwum

Co wydarzy się w duszpasterstwie młodzieży?

Te dni w trwającym roku szkolnym i akademickim warto sobie zarezerwować.

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w diecezji opolskiej przygotowało plan wydarzeń, które odbędą się do wakacji 2018 roku. Będą to spotkania modlitewne, rekolekcyjne, a także festiwalowe.

Na początek roku szkolnego i akademickiego odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży „Ławka Go”, które potrwa od 27 do 29 października na Górze św. Anny. Zapisy już trwają, o czym piszemy TUTAJ.

A w dalszych planach:

  • 3 grudnia 2017 r. - Ekumeniczna Modlitwa Młodych w kościele seminaryjnym w Opolu.
  • Od 16 do 18 marca 2018 r. - Ładowarka, czyli spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Odbędzie się na Górze św. Anny.
  • 24 marca 2018 r. - Ławka PNP w kościele seminaryjnym w Opolu. Skrót „PNP” oznacza „przed Niedzielą Palmową”, a właśnie w Niedzielę Palmową obchodzony będzie XXXIII Światowy Dzień Młodzieży.
  • 4 kwietnia 2018 r. - Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę.
  • Od 20 do 22 kwietnia 2018 r. - rekolekcje w małej grupie w Biskupowie.
  • 30 kwietnia 2018 r. - Wielkanocne Spotkanie Młodych w Jemielnicy.
  • Od 25 do 27 maja 2018 r. - rekolekcje w małej grupie w Głębinowie.
  • Od 4 do 8 lipca 2018 r. - Ławka Festiwal w Opolu-Winowie, na którym nie zabraknie dobrej muzyki, znanych i cenionych gości. Będą namioty, podchody i ognisko.
« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL