Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wśród chrześcijan w ogarniętej wojną Syrii

Spotkanie pod takim tytułem odbędzie się w opolskim oddziale "Civitas Christiana".

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” oddział w Opolu zaprasza w środę 18 października o 17.30 na spotkanie z dr. Wojciechem Kempą, historykiem i dziennikarzem, redaktorem naczelnym „Magna Polonia”.

Gość podejmie temat „Wśród chrześcijan w ogarniętej wojną Syrii” i przybliży zebranym - na podstawie swojej podróży do Syrii - życie codzienne w kraju ogarniętym dramatem wojny i zniszczeń. Opowie o trudnych sytuacjach, jakie spotkały go na miejscu, oraz o losie syryjskich dzieci.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w opolskim oddziale stowarzyszenia (pl. św. Sebastiana 3 w Opolu, III piętro).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL