Nowy numer 2/2021 Archiwum

Opolskie dla Rodziny

W samorządowym serwisie internetowym można znaleźć wiele ciekawych informacji przynoszących wymierne korzyści.

Na program „Opolskie dla Rodziny” urząd marszałkowski woj. opolskie wyda prawie miliard złotych. Obejmuje on szereg projektów adresowanych do wszystkich mieszkańców województwa.

Wiele propozycji programu „Opolskie dla Rodziny” oferuje bezpłatną pomoc m.in. w zakresie opieki nad kobietami w ciąży i rodzinami z małymi dziećmi, godzenia ról rodzicielskich z zawodowymi, troski o seniorów, poprawy warunków pracy, praktycznej nauki zawodu przygotowującej do startu w dorosłe życie, nauki języków obcych dla dzieci i dorosłych itp.

W odnowionej wersji serwisu internetowego Opolskie dla Rodziny można łatwo wyszukać zniżki oferowane w programie ( w menu „Opolska Karta Rodziny i Seniora” jest wyszukiwarka zniżek). Bardzo przydatna może się okazać również „Twoja Mapa Korzyści”, w której można wyszukać aktualnie realizowane w danej gminie programy, projekty , szkolenia etc. – z dokładnie wyliczonym budżetem programu, funduszami przeznaczonymi np. podjęcie działalności gospodarczej przez bezrobotnych itp.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama