Nowy numer 12/2019 Archiwum

Opolskie dla Rodziny

W samorządowym serwisie internetowym można znaleźć wiele ciekawych informacji przynoszących wymierne korzyści.

Na program „Opolskie dla Rodziny” urząd marszałkowski woj. opolskie wyda prawie miliard złotych. Obejmuje on szereg projektów adresowanych do wszystkich mieszkańców województwa.

Wiele propozycji programu „Opolskie dla Rodziny” oferuje bezpłatną pomoc m.in. w zakresie opieki nad kobietami w ciąży i rodzinami z małymi dziećmi, godzenia ról rodzicielskich z zawodowymi, troski o seniorów, poprawy warunków pracy, praktycznej nauki zawodu przygotowującej do startu w dorosłe życie, nauki języków obcych dla dzieci i dorosłych itp.

W odnowionej wersji serwisu internetowego Opolskie dla Rodziny można łatwo wyszukać zniżki oferowane w programie ( w menu „Opolska Karta Rodziny i Seniora” jest wyszukiwarka zniżek). Bardzo przydatna może się okazać również „Twoja Mapa Korzyści”, w której można wyszukać aktualnie realizowane w danej gminie programy, projekty , szkolenia etc. – z dokładnie wyliczonym budżetem programu, funduszami przeznaczonymi np. podjęcie działalności gospodarczej przez bezrobotnych itp.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL