Nowy numer 42/2019 Archiwum

Powitaj Nowy Rok ze wspólnotą Taizé

Trwają zapisy na Europejskie Spotkanie Młodych, które tym razem odbędzie się w szwajcarskiej Bazylei.

Europejskie Spotkanie Młodych potrwa od 28 grudnia 2017 roku do 1 stycznia 2018 roku. Do wspólnego wyjazdu zaproszeni są młodzi od 16. do 35. roku życia.

Będzie to szansa na wyjątkowe spędzenie okresu sylwestrowo-noworocznego, a także okazja do poznania rówieśników z różnych krajów, doświadczenia jedności, wspólnej modlitwy i zwiedzania Bazylei.

W diecezji opolskiej uruchomione zostały dwa punkty przygotowań do wyjazdu: w Opolu w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży (pl. Mickiewicza 1) oraz w Raciborzu przy parafii NSPJ (ul. Warszawska 29).

W Opolu spotkania modlitewno-formacyjne odbywają się w każdy wtorek o 19.30, natomiast w Raciborzu - w każdy drugi piątek miesiąca o 19.00 w kaplicy pod kościołem parafialnym.

Koszt wyjazdu do Bazyli i udziału w ESM wynosi 270 zł i 60 euro. Zapisy trwają do 30 listopada br.

W zgłoszeniu przesłanym na adres e-mail jednego z punktów przygotowań należy wpisać: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zameldowania, telefon kontaktowy, adres e-mail.

Informacji udzielają i zgłoszenia przyjmują:

  • w Opolu - Dawid Soll (spotkania.centrum@gmail.com)
  • w Raciborzu - Karina Kroczek (karina.kroczek13@gmail.com)
« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL