Nowy numer 42/2019 Archiwum

Koncert: Budzyński i Kożuch

Muzyka, poezja, piękno: co zbawi świat?

W najbliższy czwartek 30 listopada o godz. 20 rozpocznie się spotkanie-koncert, podczas którego wystąpią Tomasz Budzyński i Dobromir Kożuch.

- Obaj z Tomaszem będziemy prezentować swoją poezję. Tomasz na pewno będzie ją śpiewał, bo ma swój solowy recital, z którym występuje. Natomiast ja będę czytał swoje wiersze, które wejdą do przygotowywanego zbioru wierszy wybranych „Poproszę bilet” – mówi Dobromir Kożuch zapraszając na spotkanie w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

Tomasz Budzyński to muzyk, lider legendarnych kapel rockowych Siekiera, Armia, 2 Tm 2,3. Dobromir Kożuch to znany opolski poeta.

Co ich łączy? - Obaj mamy podobne spojrzenie na sens i znaczenie sztuki. Sztuka powinna człowieka wzbogacić. Jak Dostojewski powiedział: „Piękno zbawi świat”. Sztuka to jest ten świat, przez obcowanie z którym człowiek może stawać się lepszy - zachęca Dobromir Kożuch.

Wstęp na spotkanie-koncert jest wolny.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL