Nowy numer 42/2019 Archiwum

Mocni Duchem

Zbliża się Remont Małżeński, czyli doroczne rekolekcje adwentowe dla małżonków. Równolegle odbędą się spotkania dla młodzieży.

W tym roku Remont Małżeński wraz z ks. Eugeniuszem Plochem poprowadzi Michał Frąckowicz, mąż i ojciec, wychowawca, a także rekolekcjonista z Centrum Mocni w Duchu w Łodzi.

Spotkania rekolekcyjne, które kierowane są do małżeństw zarówno z długim, jak i z krótkim stażem, będą odbywały się w kościele seminaryjnym św. Jadwigi Śląskiej w Opolu (ul. Drzymały 1a).

Program:

  • piątek, 15 grudnia, od 20.00 do 21.45 - konferencja;
  • sobota, 16 grudnia, od 18.00 do 19.30 - konferencja ks. prof. Piotra Morcińca, a od 19.30 okazja do spowiedzi;
  • niedziela, 17 grudnia, o 10.00 konferencja, a 11.15 Eucharystia rodzinna.

Więcej informacji o rekolekcjach, a także relacje i świadectwa z wcześniejszych edycji Remontu Małżeńskiego na stronie www.remontmalzenski.pl

Jest też nowa inicjatywa o nazwie „Ponad”. - Podczas Remontu Małżeńskiego odbędą się adwentowe spotkania dla młodych od 14 do 19 lat - wyjaśnia ks. Mateusz Mytnik, który poprowadzi spotkania w salach Duszpasterstwa Akademickiego „Resurrexit”.

W planie w piątek 15 grudnia o 20.00 jest Uwielbienie. W sobotę 16 grudnia o 18.00 świadectwo Oli i potem rozmowy. A w niedzielę 17 grudnia o 10.00 agapa i rodzinna Eucharystia w kościele seminaryjnym.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL