Nowy numer 28/2018 Archiwum

Życzenia na urodziny Jezusa

Bp Andrzej Czaja: Zwracam się do was z życzeniem, byście na nowo rozradowali się wielką prawdą naszej wiary, że Bóg, w którego wierzymy, jest Emmanuelem.

- Niech będą to święta, w czasie których głębią wiary spojrzymy na te wszystkie treści, które nam Kościół zwiastuje w naszych świątyniach. Niech będzie to czas przeżycia na nowo tego wielkiego znaku danego nam od Boga: Dziecię owinięte w pieluszki, leżące w żłobie - mówi biskup opolski, składając świąteczne życzenia.

I dodaje: - Boży Duch, którym jesteśmy napełnieni, niech nam pomoże otworzyć nasze serca i domy na Jezusa, niech nam pomoże przeżyć to, że Jezus to Syn od Boga nam dany, który przede wszystkim wiary od nas oczekuje.

Życzenia biskupa opolskiego na Boże Narodzenie
Gość Opolski

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma