Nowy numer 42/2019 Archiwum

Z "Gościowym" kalendarzem cały rok!

Napisz do nas i zdobądź go! Bohaterami na kolejne miesiące 2018 roku są znani i popularni patroni i orędownicy.

Św. Krzysztof, św. Rita, św. Ignacy Loyola to tylko niektórzy z nich – zakonnicy, mniszki i świeccy, męczennicy i wyznawcy.

Każdą z kart ściennego kalendarza "Gościa Niedzielnego" ilustruje postać znanego świętego lub świętej, uwiecznionych przez znanych artystów.

Wszystko to barwne, na błyszczącym papierze, w pionowym układzie, z wyraźnym układem tygodni oraz zaznaczeniem świąt i uroczystości.

Takie właśnie kalendarze na przyszły rok mamy także dla naszych Czytelników.

Tym, którzy napiszą e-mail na nasz adres opole@gosc.pl, wpisując w tytule słowo „Kalendarz”, a w treści podadzą swój adres – wyślemy kalendarz pocztą.

Liczba kalendarzy jest ograniczona (10 egz.), więc kto pierwszy, ten lepszy! Zapraszamy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL