Nowy numer 12/2019 Archiwum

Kibicuj na VI Turnieju Futsalu Księży

Na uczestników "Rodzinnego kibicowania fair play" w Strzelcach Opolskich czekają atrakcyjne nagrody.

VI Turniej Futsalu Księży oraz towarzysząca mu impreza „Rodzinne kibicowanie fair play” odbędą się w piątek 26 stycznia, a więc na zakończenie ferii zimowych na Opolszczyźnie.

W hali sportowej w Strzelcach Opolskich (ul. Kozielska 34), tym razem o puchar ks. prałata Zygmunta Lubienieckiego, powalczą zespoły księży z archidiecezji częstochowskiej i krakowskiej oraz z diecezji opolskiej. Ich rywalami na boisku będą drużyny ze Strzelec Opolskich, m.in. policjanci, nauczyciele i samorządowcy.

- Zachęcamy do kibicowania całymi rodzinami. Podczas imprezy chcemy propagować wartości w sporcie, pokazywać to, co dobre, i uczyć właściwych zachowań na trybunach - mówi ks. Jerzy Kostorz, kapelan opolskich sportowców i inicjator imprezy.

- Podczas tego turnieju nie tyle liczą się wyniki rozgrywek, co przede wszystkim kibice - i to dla nich przygotowaliśmy konkursy z nagrodami - zapewnia duszpasterz.

Do wygrania m.in. sprzęt sportowy, zestawy meblowe, kursy prawa jazdy, tygodniowy pobyt w sanatorium „Skowronek” w Głuchołazach, a także nagrody rodzinne: spływ kajakowy, kolacja w Kubaturze w Opolu czy weekend w ośrodku „Rybak” w Głębinowie.

Start turnieju zaplanowano na 16.00. Natomiast impreza towarzysząca dla kibiców rozpocznie się o 18.00. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL