Nowy numer 12/2019 Archiwum

Za mandat zapłacisz kartą w radiowozie

Opolscy policjanci jako pierwsi w kraju mają terminale płatnicze.

Opolska drogówka ma już na swoim wyposażeniu terminale płatnicze, dzięki którym ukarani mandatami będą mogli na miejscu wykroczenia od razu zapłacić należną kwotę.

Takie rozwiązanie umożliwia rozporządzenie premiera z 4 września ub. r. zezwalające policji oraz innym służbom używanie terminali płatniczych.

W tej chwili opolscy policjanci mają do dyspozycji 15 terminali i testują ich przydatność. Ukarany opłacający mandat kartą płatniczą nie ponosi żadnych dodatkowych opłat za przelew.

Ewidentnym ułatwieniem jest także oszczędność czasu. Jeśli pomysł sprawdzi się na opolskich drogach, terminale wkrótce trafią do funkcjonariuszy w całej Polsce.

Naszym Czytelnikom życzymy, by nigdy nie mieli okazji korzystania z tych ułatwień!

« 1 »

Zobacz także

 • MarianNowak
  10.01.2018 18:12
  Ale manadatu nie zapłaci były minister - Antoni Macierewicz który mimo, że nie jest już szefem MON nadal chętnie korzysta ze służbowej limuzyny. Do tego blokuje nie jedno, a nawet dwa miejsca dla niepełnosprawnych. Wszystko po to, aby zdążyć na mszę smoleńską❗Co za arogancja❗️
  doceń 1
 • kskiba19
  11.01.2018 01:28
  Ja nie ufam policji wystarczająco, żeby im zapłacić kartą.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL