Nowy numer 7/2019 Archiwum

Konkurs "Pokaż się nam!" rozstrzygnięty

Zdjęcia dzieci uczestniczących w orszaku nadesłali ojcowie.

W konkursie „Pokaż się nam!” zachęcaliśmy do odnajdywania siebie na zdjęciach w naszych galeriach z Orszaków Trzech Króli, które odbywały się na terenie naszej diecezji, i nadsyłania własnych zdjęć w strojach z orszaku.

Otrzymaliśmy dwa zgłoszenia, które nadesłali Sebastian Kubny i Mariusz Żelazny.

Obydwaj panowie uczestniczyli ze swoimi pociechami w orszaku w Kędzierzynie-Koźlu. Pan Sebastian z całą rodziną miał tam szczególne zadanie - grali rolę Świętej Rodziny. Najmłodszemu, który „grał” Dzieciątko Jezus, nie przeszkadzały nawet połączone orkiestry dęte - spał słodko w ramionach mamy, a kiedy się obudził, wykazywał absolutny spokój (tak to przynajmniej wyglądało spod sceny pod stajenką). Reszta rodzeństwa grała role aniołków (zob. zdjęcie powyżej)

Pan Mariusz Żelazny (autor drugiego zdjęcia - poniżej) również miał powody do dumy, bo jego córeczka Tola zwyciężyła w konkursie na koronę królewską. Była to zresztą najbardziej oryginalna korona w Kędzierzynie-Koźlu - zrobiona z kolorowych rurek-słomek do picia.

Obydwu panom i całym rodzinom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Upominki zostaną wysłane pocztą.

Mariusz Żelazny z córką Tolą w zwycięskiej koronie   Mariusz Żelazny z córką Tolą w zwycięskiej koronie Mariusz Żelazny

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL