Nowy numer 8/2019 Archiwum

Msza za Teresę

Zapraszamy do modlitwy w cztery lata po śmierci naszej redakcyjnej koleżanki Teresy Sienkiewicz-Miś.

28 stycznia minęła 4. rocznica śmierci red. Teresy Sienkiewicz-Miś, naszej nieodżałowanej koleżanki redakcyjnej.

Teresa była pierwszą i długoletnią (1992-2012) redaktorką opolskiej edycji „Gościa Niedzielnego”. Postacią niezapomnianą do dziś - wspominaną nie tylko przez rodzinę czy jej współpracowników - ale również przez tych, których spotkała na swojej dziennikarskiej drodze - po której szła z pasją, talentem i wdziękiem.

Msza św. zostanie odprawiona w najbliższy poniedziałek 12 lutego o godz. 16 w kościele św. Aleksego w Opolu (róg ul. Katedralnej i Szpitalnej). Mszę św. odprawi ks. Jerzy Dzierżanowski, diecezjalny duszpasterz rodzin, z którym Teresa przez 20 lat współpracowała w Katolickim Ośrodku Adopcyjnym i Opiekuńczym.

Serdecznie zapraszamy przyjaciół i znajomych Teresy oraz Czytelników „Gościa Opolskiego” .

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL