Nowy numer 49/2020 Archiwum

Dla bierzmowańców... Ładowarka

Duszpasterstwo młodzieży organizuje weekendowe spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Zapisy już trwają.

Ładowarka odbędzie się od 16 do 18 marca w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Rozpocznie się w piątek o 17.00, a zakończy w niedzielę ok. 15.00.

Jest to spotkanie dla wszystkich, którzy rozpoczęli przygotowanie do bierzmowania, czyli uczniów od 6. klasy szkoły podstawowej do 3. klasy gimnazjum włącznie. A konkretniej - dla tych, którzy przygotowują się do bierzmowania i chcieliby to zrobić jak najlepiej.

- Może ktoś zapytać: a jeśli byłem w zeszłym roku na Ładowarce, to czy mam przyjeżdżać jeszcze raz? Odpowiadamy, że zdecydowanie tak! W tym roku jesteś na kolejnym poziomie przygotowania do bierzmowania, dlatego na spotkaniu będą nowe rzeczy dla ciebie - podkreślają organizatorzy spotkania z Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży.

Dla bierzmowańców... Ładowarka   Na "Ładowarce" jest czas m.in. na pracę w grupach, konferencje formacyjne, rozmowy z rówieśnikami, Mszę św., wspólną modlitwę i uwielbienie Anna Kwaśnicka /Foto Gość

Informacje o tym, co będzie działo się na Górze św. Anny, regulamin spotkania, a także formularz zapisów znajdują się na stronie Centrum Duszpasterstwa Młodzieży diecezji opolskiej - TUTAJ


A tak na Ładowarce było w zeszłym roku:

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama