Nowy numer 11/2019 Archiwum

Spełnione marzenie Wiktorii

Darowizna papieża Franciszka uruchomiła lawinę dobroczynności.

2 lutego, w święto Matki Bożej Gromnicznej, poszłam z Wiktorią na Mszę św. do kaplicy pobliskiego szpitala. Posadziłam ją w wózku, zapięłam. Wózek wprowadziłam na platformę schodową. Urządzenie uruchomiłam pilotem, który położyłam Wiktorii na kolanach i tak zjechała z 2. piętra na parter. Wiki w ogóle się nie bała nowej sytuacji. Ona się cieszyła – opowiada z radością Dorota Kaim, mama 19-latki dotkniętej czterokończynowym porażeniem mózgowym.

Zaczęło się od telefonu z Watykanu

Wiktoria samodzielnie nie chodzi, nie mówi, ale nawet przy niedługich odwiedzinach szybko odnosi się wrażenie, że wiele rozumie, kojarzy i rozpoznaje.

Dostępne jest 15% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL