Nowy numer 38/2021 Archiwum

Zaśpiewaj z TGD

Warsztaty Gospel ponownie w Filharmonii Opolskiej. Zapisy już wkrótce. Zapraszamy.

W tym roku Warsztaty Gospel organizowane przez Filharmonię Opolską odbędą się w weekend 26-27 maja, a instruktorami śpiewu będą Piotr Nazaruk i Kamila Pałasz ze znakomitego i popularnego, wykonującego muzykę z chrześcijańskim przesłaniem, zespołu TGD.

Piotr Nazaruk jest dyrygentem chóru TGD, prowadzi grupy wokalne w programach telewizyjnych (“Szansa na sukces”, “Bitwa na głosy”), współpracuje m.in. z Anną Marią Jopek, Zygmuntem Kuklą, Adamem Sztabą. Kamila Pałasz jest solistką TGD, instruktorem warsztatów gospelowych, nauczycielką śpiewu, absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Równolegle do Warsztatów Gospel w sali kameralnej filharmonii odbędą się warszaty „Gospel Kids” – dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Poprowadzi je instruktorka śpiewu Monika Wydrzyńska.

Finałem warsztatów będzie niedzielny koncert w opolskiej filharmonii, podczas którego uczestnicy warsztatów dla dorosłych i dla dzieci wystąpią na scenie razem z TGD.

Do udziału w warsztatach nie będzie przesłuchań kwalifikacyjnych, nie trzeba mieć doświadczenia śpiewania w chórze, a pieśni będą w języku polskim. Rejestracja ruszy 2 kwietnia. Liczba uczestników jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Więcej szczegółów na temat Warsztatów Gospel i rejestracja TUTAJ

"Gość Opolski" jest patronem medialnym Warsztatów Gospel 2018.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama