Nowy numer 41/2019 Archiwum

Obudź mnie

Tak brzmi hasło dnia otwartego, który w seminarium duchownym odbędzie się w sobotę 28 kwietnia.

Dzień otwarty w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Opolu to szansa na zwiedzenie miejsca, w którym mieszkają i formują się przyszli kapłani diecezji gliwickiej i opolskiej.

Jest to też okazja do wspólnej modlitwy oraz do spotkań w grupach wiekowych, które dla chłopców poprowadzą moderatorzy seminaryjni z klerykami, a dla dziewcząt - siostry zakonne. W tym roku będzie przyświecało im hasło „Obudź mnie”, bo tematyka całego spotkania będzie nawiązywać do Ducha Świętego.

W programie dnia otwartego, który odbędzie się w sobotę 28 kwietnia i rozpocznie o 9.00 od oprowadzania po seminarium, jest też Msza św., koncert zespołu i nabożeństwo, a także ciepły posiłek i słodki poczęstunek.

Wspólnota seminaryjna zaprasza grupy wraz z księżmi, katechetami i innymi osobami. Zgłoszenia grup można dokonywać poprzez formularz na stronie: seminarium.opole.pl.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL