GN 50/2018 Archiwum

Festiwal Open Heaven

Siostry ze Wspólnoty Błogosławieństw wraz ze strzelecką parafią św. Wawrzyńca zapraszają młodzież na wyjazd do Francji.

Mieć odwagę być szczęśliwymi - takimi słowami rozpoczyna się zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal Młodych, który odbędzie się w Nouan-le-Fuzelier we Francji, w jednym z domów Wspólnoty Błogosławieństw.

Będzie to czas, by pozwolić się przeniknąć duchem błogosławieństw, odnowić wiarę, nadać swojemu życiu koloru i rytmu. Będą konferencje, czuwania, uwielbienie, adoracja, warsztaty, aktywności sportowe i odpoczynek. A wszystko w duchu radości i świętowania.

- Źródłem błogosławieństwa, miejscem spotkania i działania Ducha Świętego jest wspólnota w Kościele, dlatego zapraszamy młodych ludzi do zbudowania wspólnoty Festiwalu Open Heaven - mówił ks. Sebastian Szajda, wikary z parafii św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich, podczas wielkanocnego czuwania młodzieży w Jemielnicy.

Jak zapewniała s. Aneta ze Wspólnoty Błogosławieństw, w planie wyjazdu na festiwal (od 25 sierpnia do 1 września) jest też krótkie zwiedzania Paryża oraz nawiedzenie Lisieux, gdzie mieści się bazylika św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

- Festiwal odbywa się we Francji, bo nasza wspólnota stamtąd pochodzi. Będzie ciekawie, bardzo dynamicznie i bardzo duchowo. Będziecie mogli poznać młodzież z innych krajów, a Duch Święty zawsze otwiera na nowe doświadczenia - mówiła s. Aneta.

O język francuski nie trzeba się obawiać, bo uczestnicy otrzymają niewielkie zestawy słuchawkowe, a siostry, które francuski znają bardzo dobrze, będą tłumaczyć treści spotkania.

Siostry ze Wspólnoty Błogosławieństw w Strzelcach Opolskich oraz strzelecka parafia św. Wawrzyńca zapraszają młodzież od 17 do 35 lat. Koszt wyjazdu to 900 zł (podróż autobusem, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie).

Informacje i zapisy na stronie Wspólnoty Błogosławieństw - TUTAJ

Siostry przygotowały też film z zaproszeniem, który można zobaczyć - TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy