Nowy numer 12/2019 Archiwum

Czuwanie o wolność wewnętrzną

W najbliższą sobotę w Winowie modlitwa o trzeźwość narodu.

Czuwanie poprowadzi ks. Marcin Marsollek, duszpasterz trzeźwości i ludzi cierpiących z powodu uzależnienia, kierownik Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnień w Opolu. W tym roku czuwanie ma charakter wyjątkowy, ponieważ zainauguruje również akcję „100 dni abstynencji na stulecie odzyskania niepodległości” – od 4 sierpnia do 11 listopada.

Modlitwa odbędzie się w kościele parafialnym pw. Ducha Świętego w Opolu – Winowie właśnie 4 sierpnia (sobota). Początek o godz. 19.

- Będziemy się modlić o wolność wewnętrzną dla siebie, dla naszych dzieci i młodzieży, dla naszych wnuków, dla tych, którzy jej nie mają, albo ją utracili. Niech nikogo z nas nie zabraknie na tej modlitwie, nie wystarczy narzekać, krytykować, trzeba działać. Kiedyś nasi ojcowie bronili ojczyzny przelewając krew, my też możemy bronić siebie, nasze rodziny, naszą ojczyznę, tarczą modlitwy, postem, abstynencją, odważnym dobrym czynem. Każdy z nas może dać dar z siebie – zachęca ks. Marcin Marsollek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL