Nowy numer 42/2019 Archiwum

Rekolekcje z o. Pio

Rozpoczną się w najbliższy piątek.

Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza na rekolekcje pt. „Duchu Święty, światłem swoim rozjaśniaj myśl naszą...", które od 24 do 26 sierpnia będzie głosił o. dr Maciej Zinkiewicz OFM Cap, redaktor naczelny „Głosu Ojca Pio". Temat wiodący: „Duchu Święty, światłem swoim rozjaśniaj myśl naszą…”.

Rekolekcje odbędą się w kościele Ducha Świętego w Winowie. Rozpoczęcie w piątek o 16.45, zakończenie w niedzielę około południa. Informacje i zapisy na furcie klasztoru oo. franciszkanów (Opole, pl. Wolności 2). Chętni będą mogli zakwaterować się w Domu Pielgrzyma w Winowie.

W programie m.in. nauki rekolekcyjne, Msze św., Droga Krzyżowa, nocne czuwanie z adoracją Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo pokutne z możliwością spowiedzi, projekcja filmu „Do światła”.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL