Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dobrze jest śpiewać naszemu Panu

Zbliża się XX Przegląd Piosenki Religijnej w Komprachcicach. Zaproszeni są soliści i zespoły.

Ogólnopolski przegląd „Dobrze jest śpiewać naszemu Panu” jest od wielu lat z powodzeniem organizowany przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach (powiat opolski). Tegoroczna edycja, już dwudziesta i jednocześnie jubileuszowa, odbędzie się w sobotę 13 października. Rozpoczęcie zmagań zaplanowano na godzinę 14.

Przegląd ma charakter konkursu i adresowany jest do dzieci, młodzieży szkolnej, a także osób dorosłych. Mogą uczestniczyć w nim zarówno soliści, zespoły wokalne, jak i zespoły wokalno-instrumentalne, a zmagania muzyczne prowadzone są w czterech kategoriach: soliści ze szkoły podstawowej i młodsi, soliści z III klasy gimnazjum i szkoły średniej, soliści dorośli oraz zespoły.

Jak wyjaśniają organizatorzy, w konkursie uczestnicy wykonają po dwie piosenki do akompaniamentu własnego lub półplaybacku, a w ocenie jury pod uwagę będzie brany dobór repertuaru i wykonanie. Na najlepszych czekają statuetki i nagrody pieniężne.

Zgłoszenia przyjmowane są w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komprachcicach do środy 3 października. Należy wypełnić zgłoszenie, które można pobrać ze strony organizatora - tutaj.

„Gość Opolski” objął przegląd patronatem medialnym.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL