Nowy numer 41/2019 Archiwum

Po paciorki sięgają co dnia

W sobotę 20 października odbędzie się III Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca na Górę Świętej Anny.

Członkowie róż różańcowych spotkają się pod hasłem: „Idźmy do Matki w świetle i mocy Ducha Świętego”.

- Pielgrzymka rozpocznie się o 10.00 w bazylice św. Anny. W pierwszej części będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O 11.00 rozpocznie się Msza św., której będzie przewodniczył biskup opolski Andrzej Czaja - informuje ks. Mariusz Sobek, diecezjalny moderator Żywego Różańca

Po Eucharystii zaplanowano przerwę na posiłek, który będzie można zakupić na miejscu.

Natomiast w drugiej części spotkania, w auli Domu Pielgrzyma o 13.30 rozpocznie się konferencja. Wygłosi ją o. Błażej Kurowski OFM. Będzie też spotkanie z siostrami loretankami.

Pielgrzymkę zakończy modlitwa różańcowa w drodze do ołtarza papieskiego oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia. Błogosławieństwo i rozesłanie około 15.30.

Zaproszeni są wszyscy należący do róż różańcowych. Można przyjechać w grupach i indywidualnie. Nie trzeba się zapisywać.

W czasie pielgrzymki będzie możliwość nabycia odznaki i ceremoniału Żywego Różańca, a także publikacji Wydawnictwa Sióstr Loretanek.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL