Nowy numer 41/2019 Archiwum

Wkrótce w Opolu Strefa Chwały Festiwal

Wśród gości m.in.: Jan Pospieszalski, Anna Maria Wesołowska, Joachim Mencel i Full Power Spirit.

W sobotę 17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym (przy ul. Wrocławskiej 158) w Opolu odbędzie się konferencja „Strefa Chwały Festiwal – Bezpieczeństwo w działaniu”.

To spotkanie dla całych rodzin, podczas którego będą miały miejsce m. in: panele dyskusyjne i konferencje, strefa rodzinna (animacje i zabawy dla dzieci, rodzinne warsztaty profilaktyczne), strefa profilaktyki indywidualnej (możliwość rozmowy z psychologiem, psychoterapeutą, księdzem) i strefa artystyczna (koncerty, uwielbienie, spektakl patriotyczny). Wśród zaproszonych gości są Anna Maria Wesołowska, Andrzej Koc, Jacek Wrona, Urszula Mela, Jolanta Terlikowska, Jan Pospieszalski, Dariusz Kowalski. O godz. 15.30 Mszę św. dla uczestników odprawi bp Rudolf Pierskała.

„Strefa chwały” w Opolu rozpocznie się o godz. 12 i zakończy wieczorem uwielbienia ok. godz. 21 (pełny program spotkania podajemy na następnej stronie).

Opolskie spotkanie jest finałem projektu Bezpieczeństwo w działaniu, który realizowany był już w Nowym Targu, Otwocku, Raciborzu i Piekarach.

Projekt Bezpieczeństwo w działaniu jest cyklem konferencji profilaktycznych mających na celu wzmocnienie rodziny jako podstawowej jednostki społecznej, która rozwija fundamentalne funkcje psychiczne i kształtuje strukturę̨ osobowości człowieka.

Wstęp na "Strefę chwały" jest wolny.

Projekt przygotowało Stowarzyszenie Muza Dei przy współfinansowaniu ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

"Gość Opolski" jest patronem medialnym wydarzenia.

« 1 2 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL