Nowy numer 42/2019 Archiwum

Mamy dla Was wejściówki na koncerty

W tym roku podczas Dni Xaverianum wystąpią m.in. Varius Manx z Kasią Stankiewicz i zespół Raz Dwa Trzy.

W przyszłą sobotę, 24 listopada rozpoczną się XXV Dni Xaverianum . Więcej o tym TUTAJ

24 listopada wieczorem na inaugurację jubileuszowych Dni w auli Jezuickiego Ośrodka Formacji i Kultury (Opole, ul. Czaplaka 1 A) o godz. 19 wystąpi zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz, a na ich zakończenie – 3 grudnia (poniedziałek) - podczas gali nagród „Żar Serca” (o godz. 19) zaśpiewa i zagra zespół „Raz Dwa Trzy”.

Mamy dla naszych Czytelników po pięć wejściówek na te koncerty. Otrzymają je te osoby, które najszybciej napiszą do nas email pod adresem: opole@gosc.pl , w tytule wpisując nazwę wybranego zespołu (jedna osoba może wybrać tylko jeden koncert), a w treści podadzą swoje imię, nazwisko i nr telefonu kontaktowego.

Uwaga: wejściówki będą do odbioru w „Xaverianum” (Opole, ul. Czaplaka 1 A) we wtorek i środę od godz. 9 do 10 i od 16 do 18, w czwartek od 15 do 17, a w piątek od 9 do 11. Wejściówki na Varius Manx tylko do 23 listopada (piątek) , a na Raz Dwa Trzy do 30 listopada (piątek). Prosimy to uwzględnić zanim wyślecie Państwo maila do nas.

Mamy dla Was wejściówki na koncerty   Plakat na koncert Raz Dwa Trzy Materiały organizatora

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL