Nowy numer 42/2019 Archiwum

Psalmy, które dają życiu sens

W ostatni adwentowy piątek zaśpiewa w Opolu Małgorzata Hutek. Jeszcze można odbierać darmowe wejściówki.

- Są takie słowa, które są naprawdę wyjątkowe. Przemieniają życie. Składają się na historie o każdym z nas. Mówią o naszych radościach, bólu, żalu, wybaczeniu, samotności, wołaniu i słuchaniu. O tym, co nas cieszy, ale też o tym, co jest dla nas trudne. Są to słowa człowieka, który wierzy, że nie jest sam na tym świecie, który ufa, że wszystko, co dzieje się w jego życiu, ma sens - tak o swoim albumie "Psalmy" wypowiada się Małgorzata Hutek.

Wokalistka ze 150 Psalmów wybrała 12 i skomponowała do nich muzykę. W efekcie album opowiada historie, w których każdy może odnaleźć część siebie.

Koncert pn. "Psalmy" odbędzie się w piątek 21 grudnia  w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży (Opole, pl. Mickiewicza 1). Rozpoczęcie o 17.00.

Bezpłatne wejściówki można odbierać od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00 w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży lub w tym samym czasie rezerwować je pod numerem tel. 533 313 342. Liczba miejsc ograniczona.

Pan Światłem i Zbawieniem mym - Małgorzata Hutek/ Nikola Kołodziejczyk Atom String Quartet
Małgorzata Hutek

Małgorzata Hutek pochodzi z Łodzi. W 2013 roku ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa w klasach Anny Stępniewskiej oraz Grzegorza Karnasa. W trakcie studiów rozpoczęła współpracę z muzykami: Nikolą Kołodziejczykiem, Grzegorzem Masłowski oraz Michałem Kapczukiem, z którymi w 2014 roku nagrała swoją debiutancką płytę z autorskimi utworami. W roku akademickim 2016/2017 podjęła studia na Wydziale Kompozycji i Aranżacji Akademii Muzycznej w Katowicach.

« 1 »

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL