GN 45/2019 Archiwum

"Moje święta": konkurs fotograficzny

Zapraszamy do podzielenia się domowym klimatem świąt Bożego Narodzenia.

Proponujemy Wam wspólną, bożonarodzeniową zabawę fotograficzną – konkurs pn. „Moje święta”.

Zasada jest prosta: Wy przysyłacie zdjęcia, my je publikujemy w galerii na naszej stronie internetowej, Czytelnicy oceniają.

O jakie zdjęcia prosimy? O wszystkie tematycznie wiążące się z przygotowywaniem i przeżywaniem świąt Bożego Narodzenia w Waszych domach (uwaga: w konkursie nie chodzi o zdjęcia stajenek z kościołów, to jedyne zastrzeżenie). A więc: pieczenie ciast, ciasteczek, strojenie choinki, zdobienie pierników, mielenie maku na makówki lub kutię, sprzątanie domu, wyjście na Pasterkę, domowe stajenki betlejemskie i świąteczne ozdobienie domu, radość dzieci (i dorosłych też, a dlaczego nie?) – z prezentów i ze wspólnego biesiadowania, spotkanie rodzinne przy świątecznym stole, a być może także wspólne muzykowanie, śpiewanie kolęd, wspólna modlitwa bądź fotograficzna impresja na temat Bożego Narodzenia. Z pewnością uwieczniliście takie wyjątkowe chwile.

To oczywiście tylko przykłady. Nie chcemy ograniczać Waszej pomysłowości, wyobraźni i twórczego podejścia do tematu - moje święta Bożego Narodzenia (które jeszcze w zasadzie trwają, bo przez całą oktawę)

Zdjęcia z krótkim opisem oraz imieniem i nazwiskiem autora prosimy przesyłać na adres e-mailowy: opole@gosc.pl  do północy 31 grudnia 2018 r. W tytule wiadomości prosimy podać: „Moje święta”. Od 2 stycznia do północy 13 stycznia na naszej stronie internetowej opole.gosc.pl będzie można głosować na najciekawsze zdjęcie. Wygra ten, kto otrzyma najwięcej internetowych gwiazdek. Zwycięskie zdjęcia oraz ewentualnie fotografie wybrane przez naszą redakcję opublikujemy w „Gościu Opolskim” na niedzielę 20 stycznia. Na zwycięzców czekają podarunki.

Jeżeli na zdjęciach widoczne będą osoby, do e-maila musi być dołączona zgoda na publikację Państwa wizerunku na naszej stronie internetowej oraz w wydaniu papierowym „Gościa”.

Szczegółowy regulamin na następnej stronie.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama